Uncategorized
Tο μήνυμα του Χάκετ στον κόσμο του Θρύλου
Με ένα μήνυμα γραμμένο στα Ελληνικά κι όλας, ο Ντάνιελ Χάκετ ευχαρίστησε όλο τον κόσμο του Ολυμπιακού για τη συμπαράσταση που του δείχνει καθώς και για τις ευχές για ταχεία ανάρρωση.
Μάλιστα η φωτογραφία που έβαλε δεν ήταν τυχαία! Ήταν φωτογραφία να σκοράρει μέσα στο ΟΑΚΑ , καθώς ακολουθεί τη Δευτέρα το παιχνίδι πρωταθλήματος με τον ΠΑΟ
Δείτε το σχετικό μήνυμα του στο instagram και τη φώτο που ανέρτησε:
![](http://i0.wp.com/redpen.gr/wp-content/uploads/2017/01/Screenshot_20170124-163349-803x1024.jpg?resize=312%2C400)