Του στέρησαν τη νίκη με πέναλτι… “όνειρο”!

Είναι από τις στιγμές που θες να κάνεις ρεπορτάζ αλλά πραγματικά δεν μπορείς.

Μία ομάδα υπήρχε σήμερα στο γήπεδο και αυτή ήταν ο Ολυμπιακός και ο Δανός διαιτητής του στέρησε τη νίκη.

Οι ερυθρόλευκοι κράταγαν τη νίκη μέχρι το τέλος με γκολ του Μπιελ, ο διαιτητής έδωσε 6 λεπτά καθυστερήσεις, δίχως ιδιαίτερο λόγο και κάπου εκεί ενώ ειχαν συμπληρωθεί τα 6 λεπτά των καθυστερήσεων, ο Δανός όχι απλά άφησε το ματς να παικτεί πέρα των 6 λεπτών, αλλά έδωσε και ανύπαρκτο πέναλτι σε μια φάση που Άβιλα και Ιωαννίδης παλεύουν για το ποιος θα πάρει την καλύτερη θέση στο να κερδίσουν τη μπάλα και τελικά ο παίκτης του Παναθηναϊκοθ κέρδισε το πέναλτι και έγινε το τελικό 1-1.