ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β'

Ο Ολυμπιακός Β’ αποχώρησε στο δεύτερο ημίχρονο λόγω της προκλητικής διαιτησίας

Οριστική διακοπή του αγώνα Καλλιθέα – Ολυμπιακός Β’ στο «Ελ Πάσο», καθώς ο Ολυμπιακός Β’ αποφάσισε να μην βγει στο δεύτερο ημίχρονο.

Στο ματς με την Καλλιθέα, λοιπόν για την 8η αγωνιστική της Super League 2, ο Ολυμπιακός δέχτηκε άλλη μία προκλητική διαιτησία, καθώς οι διαιτητές χρέωσαν ως κανονικό γκόλ, το γκολ οφσάιντ των γηπεδούχων και στη συνέχεια, να ακυρώνουν πεντακάθαρο γκολ των «ερυθρόλευκων».

Ο Ολυμπιακός είχε προεισοποιήσει ότι δεν θα δεχτεί τέτοιες αισχρές διαιτησίες και έτσι η αποστολή του Ολυμπιακού Β’ αποφάσισε να μη βγει στο δεύτερο ημίχρονο και να αποχωρεί, ως ένδειξη διαμαρτυρίας!

Δείτε τις δύο επίμαχες φάσεις που καθόρισαν το αποτέλεσμα μέχρι εκείνο το σημείο και αντί για 1-2, είχαμε 2-1. Δείτε ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ