ΔΙΕΘΝΗ
Ο Πάντερ προτίμησε να παίζει στο ΟΑΚΑ…ως αντίπαλος
![](http://i0.wp.com/redpen.gr/wp-content/uploads/2023/06/Screenshot_20230627_114338_YouTube.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Άλλο ένα άκυρο έφαγε ο Παναθηναϊκός!
Τα μεγάλα ονομάτα που ακούγονται ότι θα πάνε στους Γκόλντεν Στέιτ Γουόριος, εεεε συγγνώμη στον Παναθηναϊκό εννοούσαμε, είναι πολλά! Τελικά ένας – ένας κλείνει αλλού!
Τελευταίος που την έκανε και δεν πήγε στον Παναθηναϊκό είναι ο Κέβιν Πάντερ, ο οποίος προτίμησε να πάει στη Μπαρτσελόνα από το να έρθει στον περσινό 17ο της Ευρωλίγκας! Γιατί άραγε;