Τα highlights του Ολυμπιακός – Άρης 4-1 (video)

Άνετος και ωραίος ήταν ο Ολυμπιακός και κόντρα στον Άρη, παίρνοντας τη νίκη με 4-1 στο «Γ. Καραϊσκάκης», για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Stoiximan Super League.

Οι «ερυθρόλευκοι» παίζοντας ωραίο ποδόσφαιρο στο μεγαλύτερο διάστημα της αναμέτρησης, κατάφεραν να φτάσουν σε μία ακόμη εμφατική νίκη για τη φετινή αγωνιστική περίοδο. Μάλιστα ήταν το 4ο σερί ματς στο Καραϊσκάκης που ο Ολυμπιακός έριξε 4αρα για το ελληνικό πρωτάθλημα.

Σκόρερ για τους Πειραιώτες οι Ελ Κααμπί (2 φορές) και Γιόβετιτς, ενώ είχαν ανοίξει το σκορ με αυτογκολ στο πρώτο ημίχρονο. Πάμε να δούμε τις καλύτερες στιγμές της αναμέτρησης σε βίντεο ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ: ΒΙΝΤΕΟ Highlights