ΜΠΑΣΚΕΤ
Η “γεμάτη” σημερινή εμφάνιση του Μόουσες Ράιτ (video)
![](http://i0.wp.com/redpen.gr/wp-content/uploads/2024/02/Screenshot_20240204_203323_YouTube.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Μια ακόμη γεμάτη εμφάνιση έκανε ο Μόουσες Ράιτ σήμερα με τη φανέλα του Ολυμπιακού.
Το νέο αθλητικό πεντάρι του Ολυμπιακού έκανε ντεμπούτο στην Basket League και τα πήγε εξαιρετικά καθώς πέτυχε 16 πόντους με 7 στα 10 δπιποντα και 2 στις 4 βολές.
Μάζεψε 6 ριμπάουντ, είχε 1 μπλοκ και έδωσε και μία ασίστ, με συνολικό PIR: 19. Πάμε λοιπόν να δούμε την γεμάτη σημερινή εμφάνιση του νέου αποκτήματος του Ολυμπιακού: