ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Οι διαιτητές του Ολυμπιακός – ΝΠΣ Βόλος
![](http://i0.wp.com/redpen.gr/wp-content/uploads/2019/02/DIAITITES_UEFA-768x486.jpg?resize=768%2C470&ssl=1)
Ο Ολυμπιακός την Κυριακή, τελευταία αγωνιστική της Super League, της κανονικής διάρκειας θα υποδεχτεί στο Γεώργιος Καραϊσκάκης τον Βόλο.
Πριν από λίγο λοιπόν η ΚΕΔ, γνωστοποίησε τους διαιτητές της τελευταίας αγωνιστικής και την αναμέτρηση του Ολυμπιακού θα σφυρίξει ο διαιτητής, Τσαγκαράκης.
Βοηθοί του θα είναι ο Σινιοράκης και ο Καραλής, ενώ τέταρτος διαιτητής θα είναι ο Κατοίκος. Στο VAR θα βρίσκεται ο Διαμαντόπουλος και AVAR θα είναι ο Κωνσταντίνου.