Τα highlights του ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός 1-4 (video)

Ο Ολυμπιακός είναι εδώ και το έδειξε στην Τούμπα απέναντι στον ΠΑΟΚ, εκεί όπου νίκησε με 1-4 για την 23η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Stoiximan Super League. Οι «ερυθρόλευκοι» ήταν καλύτεροι σε όλο το ματς και έδειξαν την ανωτερότητά τους μέσα στο γήπεδο.

Από νωρίς ο Θρύλος μπήκε δυνατά στο γήπεδο και είχε τον έλεγχο του αγώνα και ήταν αυτός που προηγήθηκε με 0-1 με γκολ του Ναβάρο, για να ισοφαρίσει ο ΠΑΟΚ με τον Ντεσπόντοφ με αμφισβητούμενο γκολ και να ολοκληρωθεί έτσι το ημίχρονο.

Στο δεύτερο ημίχρονο όμως ο Ολυμπιακός ήταν κυρίαρχος και πέτυχε τρία γκολ με τους Ποντένσε και δύο γκολ του Ελ Κααμπί! Πάμε λοιπόν να δούμε τις καλύτερες στιγμές του αγώνα σε βίντεο ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ: Highlights ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός 1-4