Βαριά ήττα!

Βαριά ήττα και αποκλεισμός από τη συνέχεια των προκριματικών του Champions League για τον Ολυμπιακό.

Οι ερυθρόλευκοι ηττήθηκαν με 0-4 μέσα στο Γεώργιος Καραϊσκάκης σε ένα βράδυ που ξεκίνησαν οι Βατσλίκ, Βρσάλικο, Μανωλάς, Σισέ, Ρέαμπτσιουκ, Κανέ, Μπουχαλάκης, Μαντί Καμαρά, Ζινκερνάγκελ, Μασούρας και Τικίνιο.

Οι Πειρςιώτες ξεκίνησαν με τον χειρότερο δυνατο τρόπο καθώς δέχτηκαν γκολ στο 5′ και από εκεί… τέλος…. Μπορεί ο διαιτητής να έκλεισε τα μάτια σε καθαρό πέναλτι υπέρ του Ολυμπιακού και εν συνεχεία να ακυρώθηκε γκολ του Μπουχαλάκγ, όμως στο δεύτερο μέρος ήρθε η κατάρευση.

Μέσα σε 5 λεπτά στην επανάληψη δέχτηκαν 2 γκολ και… καληνύχτα. Μάλιστα λίγο πριν το τέλος ήρθε και το κερασάκι στην Τούρτα για τους Ισραηλινούς και το βαρύ 0-4, σίγουρα δε θα περάσει έτσι…